Hartai Technology Co, Ltd

15+ yıllık deneyim

Kendi fabrika, sıkı kalite kontrol

Ar-Ge ekibi, OEM ve ODM hizmeti

TDK vs ile güvene değer bir ortak

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Defuli Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Kablosuz Şarj Bobini satış için
iyi kalite Kablosuz Şarj Bobini satış için
Mükemmel hizmet, zamanında teslimat ve bize istikrarlı bir kalite sağlıyoruz, sizinle işbirliği yapmaktan çok memnunuz!

—— —— Ceyhan Capanoğlu

Yüksek kaliteli ürünler, rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat, ben tedarikçi ile işbirliği yapmayı severim.

—— —— Irene Prado

Jeiyip'ten aldığım iyi kalite, uygun fiyat, dakik teslimat.

—— —— Roy Brett

Ben sohbet şimdi

Defuli Co., Ltd

1 2 3 4
Defuli Co., Ltd Defuli Co., Ltd Defuli Co., Ltd Defuli Co., Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Defuli
Yıllık satış : 80 million-90 milllion
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 80% - 90%
Defuli Co., Ltd. gerilme sistemleri, tekstil makineleri, elektrik endüstrisi Hassas Seramikler, otomatik torna ürünleri, hassas işleme üretimi ve su jet teknolojisi kullanılan bobinlerin üretim ve Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, 2001 yılında kurulmuştur. Firmamız yaklaşık 20 teknik personel dahil olmak üzere 100'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Başlıca ürünlerimiz kablosuz sargı bobini, endüstriyel bobin ve bobin sarımı ve tekstil makine için yedek parçalar.

Güçlü teknik kuvvet ve profesyonel işleme ekipmanları ile kendimizi tel bobinde kullanılan bileşenlerin geliştirilmesine adamış durumdayız. Süper sert alaşım, Kristal Mücevher ve Hassas Seramikler Derin işleme alanında zengin işleme deneyimimiz var. Teknolojimiz her geçen gün gelişiyor. Müşterilerin özelliklerine göre çeşitli püskürtme uçlarını özelleştirebiliriz. Çeşitli ürünler elektronik, makine, tekstil ve diğer ekipman çeşitleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünümüzün mükemmel performansları ve güvenilir kalitesi tamamen uluslararası standartlara uygun olmuştur. Hassas taşlama parçalarından birinin kalite standardı, uluslararası akran seviyesini bile aşmaktadır.

Bobin sargı gerilim sistemlerinde birkaç yıl geliştirildikten sonra ve iki seri 10 çoklu şartnameli gerdirici üretimiyle 5000'den fazla yıllık üretim ile müşterilerin beğenisini kazanmış bulunuyoruz. Aynı zamanda, yeni endüstriyel kategorilerin geliştirilmesini araştırıyoruz. Uluslararası olarak gelişmiş takım tezgahı ekipmanı kullanımıyla, otomatik torna tezgahları alanında belirli bir üretim ölçeğine sahibiz. Bu nedenle, standart olmayan somun (sütun) ve post ve büyük miktarda mil işleme istikrarlı ve güvenilir ürün kalitesiyle her türlü taahhüt kabiliyetine sahibiz.

Anakara Çin'de olgun bir satış ağı kurduk. Ayrıca, Asya bölgesel pazarlarında birçok şube kurduk. Ürünlerimiz, Güneydoğu Asya, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri boyunca iç piyasayı da kapsıyor. "Küresel müşteriler için acil yüksek kaliteli hizmet sunmak" hedefimiz haline geldi.

Defuli Co, Ltd hassas hava bobinleri ve kablosuz şarj bobinleri profesyonel bir lider üreticisidir. Çin'deki diğer herhangi bir şirkete kıyasla dünyadaki 500 sanayi hizmetinde daha tecrübemiz var. Üretimimizi mükemmelleştirmek ve endüstri için kalite standartları oluşturmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, müşterilerimiz için daha fazla katma değerli özellikler ve memnuniyet sağlamak ve gelecekte onlarla birlikte büyümek istiyoruz.

Ürünlerimiz Kendinden yapışkanlı Bobinler, Düz Bobinler ve Elektrik Devreleri, Tüketici Elektroniği, Otomotiv Ürünleri, RFID, Endüstriyel Kontrol ürünleri ve diğer ürünler için diğer tüm Hava Kangalları dahildir.


İletişim bilgileri
Defuli Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Connie

Tel: 86-769-86016320

Faks: 86-769-86372427

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)